ZASTANAWIACIE SIĘ PEWNIE JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ WASZ DZIEŃ ŚLUBU - PEWNIE JAK DUŻO INNYCH TAKICH DNI ALE CZY NIEWIEDZA MOŻE DOPROWADZIĆ DO NERWOWYCH SYTUACJI? JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY NIE JEDEN ZĄB NA TYM ZJADŁEM. Z MYŚLĄ O WAS PRZYGOTOWAŁEM ARTYKUŁ, KTÓRY PRZYBLIŻY WAM STYL MOJEJ PRACY JAK TEŻ KLASYCZNY PRZEBIEG DNIA ŚLUBU WIDZIANY OKIEM FOTOGRAFA.

 

PRZED ŚLUBEM

 

…Zanim jednak ten dzień nastąpi przed Wami dużo przygotowań, między innymi spotkanie z fotografem, na którym szczegółowo dowiecie się o ofercie i jego zobowiązaniach względem Was. Nawiązanie relacji jest bardzo istotne i rokuje dobrą współpracę w dniu ślubu.

pierwsze lody przełamane…

 

Nie ukrywam również że dobrym sposobem na pozbycie się tremy w dniu ślubu jest oswojenie się z fotografem i obiektywem.

Pary, które zdecydowały się na sesję narzeczeńską zawsze są bardziej rozluźnione w dniu ślubu – znają już styl mojej pracy – takie zdjęcia warto wykonać na krótko przed ślubem.

 

PRZYGOTOWANIA

 

w dniu Waszego ślubu fotografowanie zaczynam już od wizyty u fryzjera – jest to doskonała pamiątka, która podkreśli historię Waszego ślubu ale także dodatkowo pomoże pani młodej pozbyć się tremy.

 

Fotografując przygotowania w domu początkowo skupiam się na detalach natomiast potem fotografuję Waszych bliskich – to ważne, ponieważ takie rozwiązanie pozwala przyzwyczaić się do mojej osoby i mimika osób fotografowanych wychodzi naturalniej.

Dbając o najistotniejsze szczegóły poproszę Was o przygotowanie takich detali jak: biżuteria, bukiet panny młodej, butów czy innych elementów garderoby.

 

Kolejno przystępuje do fotografowania przygotowań pani młodej

Szanuję Waszą prywatność i tym samym fotografuję tylko w momentach, w których możecie czuć się komfortowo.

 

CEREMONIA

 

Nie planujcie dotarcia do kościoła na ostatnią chwilę – jeżeli tylko pogoda pozwoli bądźcie już kilkanaście minut wcześniej. Taki margines bezpieczeństwa jest doskonałym rozwiązaniem: nic Was nie kosztuje, możecie się rozluźnij a mi pozwoli wykonać dodatkowe fotografie.

Nie jestem nikim ważnym w dniu Waszego ślubu – wykonuję tylko swoje zadanie jakim jest wykonanie ładnych zdjęć, które spełnią wasze oczekiwania. Z tego też powodu nie koncentrujcie uwagi na mnie, przywołam Waszą uwagę w odpowiednim momencie a między czasie możecie dać mi pole manewru, krótkie spojrzenie przez ramię na członka rodziny może pomóc – takie fotografie bardzo urozmaicą reportaż.

 

Styl pracy

14 kwietnia 2019

Copyright Studio-FOTO

2007-2020

 

 

 

all rights reserved

Studio-FOTO

Andrzej Przybyła

 

tel 500 200 546

e-mail: fotografpytanie@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Krosno, Jasło, Sanok, Gorlice, Dębica

 

Naturalne reportaże ślubne i baśniowe sesje plenerowe. piękne kadry, żywe kolory

FOTOGRAFIA CHRZTU

Krosno i okolice

 

Fotografia ślubna krosno, fotograf na chrzest, sesja dziecięca Jasło, sesja ciążowa, fotografia reklamowa