1. JAK PRACUJESZ PODCZAS DNIA ŚLUBU?

Jako fotoreporter dokumentuję przebieg tego dnia od samych przygotowań na oczepinach kończąc kładąc szczególny nacisk na poprawne technicznie i estetyczne wykonanie fotografii.

 

2. CO OFERUJESZ JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY?

Wykonany reportaż i sesja pozowana (studio / plener) obejmuje łącznie nie mniej niż 200 i nie więcej niż 1500 obrobionych zdjęć nagranych na płytę DVD w 3 kopiach. Opcjonalnie do wyboru foto-album lub foto-książka. Ponadto oferuję prywatny album zamieszczony na stronie Studio-FOTO.net chroniony hasłem.

 

3. KIEDY I GDZIE MOŻEMY WYKONAĆ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ?

Sesję możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu jak też w innym terminie. Mogę zaproponować sprawdzone przez siebie miejsca w regionie ale zasięg terytorialny nie stanowi żadnego problemu, żeby wykonać coś nietuzinkowego.

 

4. CZY DO SESJI MOŻEMY WŁĄCZYĆ INNYCH?

Jak najbardziej – na sesję możecie zabrać rodzinę i znajomych. Swoim samochodem mogę zabrać do 8 osób.

 

5. JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?

Pracuje na w pełni profesjonalnyych korpusach CANON’a co nie tylko ułatwia mi pracę ze słabym światłem ale także podnosi walory estetyczne każdej z fotografii. Ponadto używam zapasowego korpusu, moje aparaty posiadają funkcję równoległego zapisu na 2 różnych kartach pamięci co jeszcze bardziej zabezpiecza zapisany materiał.

 

6. CZY UŻYWASZ DODATKOWEGO OŚWIETLENIA PODCZAS PRACY?

Parametry techniczne moich aparatów pozwalają mi na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych ale w skrajnych przypadkach pozwalam sobie na użycie lamp błyskowych – jak najmniej ingerując swoją obecnością. Podczas sesji w celu ndania artyzmu używam mobilnych lamp CANON’a.

 

7. CZY MOŻEMY LICZYĆ NA TWOJĄ POMOC – JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZDJĘĆ?

Na blisko kilka dni przed ślubem udzielę Wam niezbędnych wskazówek jak pozować do zdjęć. Także w trakcie mojej pracy będę ciągle służył Wam pomocą.

 

8. CZY POSIADASZ UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA PODCZAS SLUBÓW?

Tak – przeszedłem kurs dla fotografów i kamerzystów, który upoważnia mnie do fotografowania uroczystości religijnych.

 

9. CZY JESTEŚ LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ OSOBĄ?

Tak – podpisuję z klientami umowy, tym samym Jesteście pewni że zjawię się w dniu ślubu i wywiąże się całkowicie z wszelkich ustaleń. Używam legalnego oprogramowania co gwarantuje że Wasze zdjęcia też są legalne i nie zostaną skonfiskowane jako dowód w sprawie piractwa.

 

10. KIEDY ZAREZERWOWAĆ TERMIN WYKONANIA REPORTAŻU?

Twardą zasadą jest – kto pierwszy ten lepszy. Na ogół rezerwacji dokonuje się rok przed planowanym terminem. Pamiętaj, że podstawą zarezerwowanego terminu jest umowa, która wiąże Was z fotografem.

 

11. ILE TRWA FINALIZACJIA ZLECENIA?

Od momentu wykonania fotografii potrzebuję od 2-5 tygodni na oddanie obrobionego materiału, chyba że z umowy wynika inaczej.

FAQ

 

najczęściej zadawane pytania przy wyborze fotografa

Profesjonalny

sprzęt

Kreatywne

ujęcia

Obróbka

fotografii

Copyright Studio-FOTO

2007-2020

 

 

 

all rights reserved

Studio-FOTO

Andrzej Przybyła

 

tel 500 200 546

e-mail: fotografpytanie@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Krosno, Jasło, Sanok, Gorlice, Dębica

 

Naturalne reportaże ślubne i baśniowe sesje plenerowe. piękne kadry, żywe kolory

FOTOGRAFIA CHRZTU

Krosno i okolice

 

Fotografia ślubna krosno, fotograf na chrzest, sesja dziecięca Jasło, sesja ciążowa, fotografia reklamowa