ANDRZEJ PRZYBYŁA

 

Pasją fotografowania zaraziłem się od mojego ojca, członka KTF. Moje początki zaczynałem właśnie u niego w laboratorium fotograficznym. Z zacięciem jako pomocnik uczyłem się u jego boku. Dużo styczności z obróbka negatywu i pozytywu, nie małe koszty fotografii i ograniczone możliwości retuszu nauczyły mnie robić zdjęcia lepszymi.

 

Od wielu lat dokumentuję najważniejsze chwile z życia ludzi – ich emocje, radość i przełomowe momenty są nieodłącznym elementem dobrego reportażu.

 

Jako fotograf staram się sprostać każdemu wyzwaniu. Kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt bardzo mi w tym pomagają. Z ojca na syna to już ponad 40 lat tradycji rodzinnej.

Swoje hobby fotografowania rozwijałem także w szkole o profilu fotograficznym, miałem przyjemność odbywać praktykę w oficynie wydawniczej NASZ GŁOS, w której pełniłem funkcje fotoreportera czy też w Krośnieńskim Muzeum Rzemiosła.

 

W swoim dorobku posiadam kilka wystaw indywidualnych i grupowych, kilkunastoletni bagaż doświadczeń. Jeżeli chcecie nawiązać ze mną współpracę proszę o kontakt.

Poznajmy się bliżej

kilka słów o mnie

Profesjonalny

sprzęt

Kreatywne

ujęcia

Obróbka

fotografii

Jak zaczęła się Twoja przygoda z fotografią ślubną?

 • Mój ojciec był fotografem, członkiem KTF. Od kiedy pamiętam wszędzie były aparaty, obiektywy i klisze. W wieku 12 lat zacząłem zabawę w ciemni ojca w Krośnie na podkarpaciu - potem wszystko nabierało rozpędu. Pod skrzydłami ojca jako fotograf hobbysta kontakt z parami młodymi mam już od 1995 r. :D Oczywiście nikt ze mną wtedy nie rozmawiał poważnie ale już wtedy była to dobra szkoła, żeby zrozumieć, że to będzie ciekawy sposób na życie.

 

Co najbardziej lubisz w pracy fotografa?

 • Często lubię myślami wracać w przeszłość. Sam fakt uwieczniania tego co ulotne jest już dla mnie czymś pociągającym.

 

Jaki jest styl Twojej pracy?

 • Czy to ślub czy chrzest cenię sobie reportaż, który czyta się jak książkę. Lubię jak zdaje się innym, że ich nikt nie widzi. Staram się nie odbiegać za bardzo od naturalnych kolorów chyba, że klient wyraźnie wskaże styl lub trend jakim chce wszystko owiać.

 

Na jakim sprzęcie pracujesz?

 • Ojciec wyznawał twardą zasadę CarlZeiss. I do pewnego czasu tylko na tym pracowałem. Czasy się zmieniły i obecnie pracuję w systemie Canon'a.

 

Co najbardziej lubisz w fotografowaniu ślubów?

 • Fotografowanie to w istocie zatrzymanie chwili - a ślub jest wielką bombą emocji. Zawsze na każdym ślubie czuję to samo - moment po założeniu obrączek - aż czuć w powietrzu emocje pary młodej, że właśnie dokonała się ich wspólna decyzja o wspólnym życiu.

 

Co możesz zaproponować jako minimum ofertowe?

 • Oczywiście zdjęcia. Ale nawet w podstawowej ofercie oddaję ich możliwie jak najwięcej - nigdy nie wyrzucam dobrych kadrów.

 

A co możesz zaproponować na "wypasie"?

 • ...Jeszcze więcej zdjęć i jeszcze więcej dodatków. Co prawda nie jestem konsultantem ślubnym ale zaproszenia ślubne czy winietki na stoły jak najbardziej mogę dorzucić jako prezent.

 

Twoje marzenie zawodowe?

 • Bardzo chciałbym fotografować ślub na plaży, najlepiej przy wczesnym zachodzie słońca - w stylu boho, wesele oczywiście też na plaży.

 

Czy wspominasz jakąś parę szczególnie?

 • Może to nie skromnie zabrzmi ale poklatkowo pamiętam wszystkie pary młode - zawsze uważałem, że lepiej widzę niż słyszę.

 

O co klienci pytają Cię najczęściej i co im odpowiadasz?

 • Ile dostaną zdjęć i na kiedy będą gotowe. Traktuję to zawsze z uśmiechem - czym więcej tym dłużej :D ale standardowo po ok 2 miesiącach od sesji mam już gotowy materiał ślubny.

 

Jakie są Twoje atuty?

 • Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu reportaży ślubnych.

 

Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie?

 • Jestem fotografem i lepiej niż zdjęcia, które robię nie wyrażę słowami dlaczego właśnie mnie powinniście wybrać, obejrzyjcie moje zdjęcia - jak się Wam podobają?

 

Jak wyróżnia się Twoja oferta?

 • Znajomi mówią - jesteś jak małą encyklopedia - przerobiłem bardzo wiele w fotografii ślubnej, od ponad 20 lat obserwuję rynek i styl w jakim się pracuje ale mimo to ciągle się uczę. Wczuwam się w każdy reportaż i oferuję zdjęcia, które po latach będą ciągle na Topie.

Zapytany?...

...odpowiedziałbym, że

Copyright Studio-FOTO

2007-2020

 

 

 

all rights reserved

Studio-FOTO

Andrzej Przybyła

 

tel 500 200 546

e-mail: fotografpytanie@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Krosno, Jasło, Sanok, Gorlice, Dębica

 

Naturalne reportaże ślubne i baśniowe sesje plenerowe. piękne kadry, żywe kolory

FOTOGRAFIA CHRZTU

Krosno i okolice

 

Fotografia ślubna krosno, fotograf na chrzest, sesja dziecięca Jasło, sesja ciążowa, fotografia reklamowa