REFERENCJE OD KLIENTÓW

...tak wspominają mnie inni

Profesjonalny

sprzęt

Kreatywne

ujęcia

Obróbka

fotografii

Hania & Tomek

 

"Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć i obsługi tego fotografa - pełen profesjonalizm. Od samego początku służył swoją pomocą, nawet w dniu ślubu miał w zanadrzu wiele rad i wskazówek. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Gorąco polecamy :)"

Krzysztof

 

"Współpraca przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie! Cała rodzina bardzo zachwycała się wykonanymi zdjęciami - sesję wykonaliśmy w tak cudownym miejscu, że to już sama wisienka na torcie. Cieszymy się i jeszcze raz dziękujemy, że namówił nas Pan na to miejsce - warto było jechać te 3 godziny :) "

Aldona & Jakub

 

"Panie Andrzeju razem z żoną Aldoną napiszemy krótko - cudo! Dziękujemy raz jeszcze za fantastyczną współpracę i zapraszamy na obiecaną kawę i pączka :)"

Malwina

 

"Najwspanialszy fotograf jakiego mogliśmy sobie tylko wymarzyć. Po pierwszych ujęciach już widać, że Andrzej wkłada w nie całe serce. Zdjęcia są przepiękne, okazują więcej emocji niż film :) Nie jest to tylko praca lecz przede wszystkim pasja... Za wszystko z całego serca DZIĘKUJEMY! Mamy najwspanialszą pamiątkę do końca życia"

Patrycja

 

"Bardzo krótko przed chrztem córki zdecydowałam się na profesjonalnego fotografa. Miałam obawy, że wszystkie terminy będą już zajęte i czy fotograf spełni moje oczekiwania. Z Panem Andrzejem nawiązałam kontakt przez znajomych i poznaliśmy się pod kościołem w dniu chrztu. Efekt jego pracy był wyśmienity, wykonał perfekcyjnie wszystkie ważne momenty a zdjęcia i fotoksiążka wyszły ślicznie. Polecam z całego serca."

Alicja

 

"Dziękuję za tak bardzo luźne a zarazem profesjonalne podejście - wtopił się Pan w tłum jak jeden z gości. Zdjęcia bardzo ładne i naturalne, wiele cennych rad i pobyt do 2 w nocy miło nas zaskoczył. Zdjęcia z sesji ślubnej wyszły przepięknie. Gorąco polecam Andrzeja, wykonał porządną robotę."

Basia & Krystian

 

"Wszystko super. Mamy bardzo piękne zdjęcia i to dużo ponad to co zadeklarowane w umowie. Fotograf profesjonalnie podszedł do wykonywania reportażu - zdaliśmy się na jego wybór sesji plenerowej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z serca polecamy Andrzeja jako fotografa ślubnego"

Kamila & Łukasz

 

"Rzadko zdarza się poznawać ludzi tak sympatycznych i szczerych, dało się to już poznać w trakcie podpisywania umowy. Andrzej na naszym weselu pracował bardzo profesjonalnie i bardzo skrycie - zwłaszcza podczas fotografowania ślubu wydał się wręcz nieobecny. Efekt końcowego dzieła wprost rewelacja. Godny polecenia fotograf ślubny."

Copyright Studio-FOTO

2007-2020

 

 

 

all rights reserved

Studio-FOTO

Andrzej Przybyła

 

tel 500 200 546

e-mail: fotografpytanie@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Krosno, Jasło, Sanok, Gorlice, Dębica

 

Naturalne reportaże ślubne i baśniowe sesje plenerowe. piękne kadry, żywe kolory

FOTOGRAFIA CHRZTU

Krosno i okolice

 

Fotografia ślubna krosno, fotograf na chrzest, sesja dziecięca Jasło, sesja ciążowa, fotografia reklamowa